Go to Top

Kadromuz

HALİL ÖZER

OKUL MÜDÜRÜ

İlk, orta ve lise tahsilini Akşehir’de tamamladı. İstanbul Üniversitesinden Tarih öğretmeni olarak mezun oldu. Ülkenin çeşitli liselerinde 10 yıl tarih öğretmenliği yaptı.1989 yılında Nevşehir Lisesinden ayrılıp Burak dershanesinde Tarih öğretmenliği ve yöneticilik yaptı.1996 da Nevşehir Sistem Dershanesinin kurucuları arasında yer aldı. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde kurucu müdür ve tarih öğretmeni olarak görev yapmakta. Evli ve iki çocuk babası.

GÖKÇE ASLAN

MÜDÜR YARDIMCISI

Nevşehir doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir’de tamamladı. Erciyes Üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Konya Selçuk Üniversitesinde tamamladı. Nevşehir’de çeşitli dershanelerde çalıştı.2005 yılından beri Nevşehir Final Eğitim Kurumlarında görev yapmakta. Evli

SALİH SEDAT AKGÜN

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

1971 yılında Bayburt’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi.1991’de öğretmenliğe başladı. Avanos’ta ve Nevşehir Lisesinde görev yaptı. Daha sonra Nevşehir’de Burak, Kardelen ve Final Dergisi Dershanelerinde çalıştı. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

SAİT ARZUOĞLU

RESİM

1987 Yılında Nevşehir’in Gülşehir İlçesine bağlı Hacıhalilli Köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Emmiler İlköğretim okulunda liseyi Nevşehir Lisesinde tamamladı.2009 yılında Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünü kazandı.2013-2014 eğitim yılında okuldan iyi bir dereceyle mezun oldu.2015 yılında Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Eğitim Programını tamamladı.2016 yılında Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Resim Öğretmeni olarak göreve başladı.

SEVDA AYDOĞAN

İNGİLİZCE

02.02.1989 Kırşehir doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Kırşehir’de tamamladı. Ege Üniversitesi Turist rehberliği bölümünden mezun olarak yabancı dil eğitimin tamamlamış oldu. Daha önce çeşitli kurumlarda tercümanlık ve turist rehberliği yaptı. Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde İngilizce öğretmeni olarak görev yapmakta.

HÜSEYİN BAŞBUĞ

GEOMETRİ

01.04.1964 Tarihinde Nevşehir’de doğdu. İlkokulu Nevşehir’de ortaokulu ve liseyi İstanbul’da okudu. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesinde Matematik bölümünden mezun oldu.1989 yılında İstanbul’da özel bir dershanede öğretmenliğe başladı.2000 yılından itibaren Nevşehir Final Eğitim Kurumlarında geometri öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ALİ BİLGİLİ

BİYOLOJİ

Nevşehir doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir’de tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesinde Lisansını tamamladı. Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Biyoloji öğretmeni olarak görev yapmakta.

FATMA BUL

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

9 Nisan 1986’da Ürgüp’te doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Nevşehir’de tamamladı. Erciyes Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde tamamladı.2009 dan dan beri Final Eğitim Kurumlarında görev yapmakta.

AHMET ÇELEBİ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

1956 Yılında Nevşehir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir’de tamamladı.1978-1979 yılında Konya Yüksek İslam Enstitüsünde Lisans Eğitimini tamamladı.1979 yılında Nevşehir İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliğine atandı.1985-1986 yılında Türk Hükümetince Mısır’a 1988-1989 yıllarında aynı şekilde Suriye’ye araştırma burslusu olarak görevlendirildi.1991-1992 yıllarında Ankara Yabancı Diller Eğitim Merkezi’nde Dil Eğitimi aldı. İyi Derecede Arapça bilmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak göreve yapmaktadır.

METİN GÖNEN

MATEMATİK

1959 Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Fırat Üniversitesinde Matematik bölümününden mezun oldu. Nevşehir Öğretmen Lisesinde matematik öğretmeni olarak görev yaptı. Burak, Kapadokya, Kardelen ve Final Dergisi Dershanelerinde çalıştı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 

NAZIM KARA

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Rize Çayeli’nde doğdu. İlkokulu Çayeli Çataklıhoca İlkokulunda Ortaokulu İstanbul Behçet Kemal Çağlar Ortaokulunda Liseyi Çayeli Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesinde yaptı. Sırasıyla Ürgüp Lisesi ve Nevşehir Burak Dershanesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yaptı. Nevşehir Sistem Dershanesi, Nevşehir ve Ürgüp Final Dergisi Dershanelerinde kurucu, idareci ve öğretmen olarak görev yaptı. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde öğretmen olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babası

RÜYA KOYUER

COĞRAFYA

1986 Kırşehir doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimi Kırşehir’de tamamladı. Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Kırşehir’de çeşitli dershanelerde görev yaptıktan sonra Nevşehir’e yerleşti. Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Coğrafya öğretmeni olarak görev yapmakta.Evli ve iki çocuk annesi

 

BİLGE MANGIT

MATEMATİK

Ankara doğdu. İlk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamladı. Yozgat Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden Matematik Bölümünden mezun oldu. Tezsiz Yüksek Lisansını Giresun Eğitim Fakültesinde tamamladı. Ankara’da çeşitli okullarda çalıştıktan sonra Nevşehir’e taşındı. Nevşehir’de özel bir kolejde iki yıl çalıştıktan sonra Özel Nevşehir Final temel Lisesinde göreve başladı. Evli ve aynı kurumda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmakta.

EMİNE ÖZATA

TARİH

08 Ocak 1980 yılında Artvin Yusufeli’nde doğdu. İlkokulu Rize’de ortaokulu Bolu’da Liseyi İstanbul ve Uşak’ta tamamladı. Üniversite öğrenimini Denizli Pamukkale Üniversitesinde tamamladı.2003-2006 yılları arasında Yozgat Bozok Dershanesinde,2006-2007 yılında Çarşamba Atlas Dershanesinde,2007-2015 Yılları arasında Nevşehir Ürgüp Final Dergisi Dershanesinde çalıştı.2015 yılından beri Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde tarih öğretmeni olarak görev yapmakta. Evli ve bir çocuk annesi

DUYGU SAZAK

MATEMATİK

İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Alanya’da tamamladı. Lisans, Yüksek Lisans ve Pedagojik formasyon eğitimini Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde tamamladı. Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde Matematik öğretmeni olarak görev yapmakta.

SEMA TAŞPINAR

REHBER VE FELSEFE GRUBU

1984 Afyonkarahisar doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Pedagojik formasyon eğitimini Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde tamamladı. Ankara’da Rehberlik eğitimi, Mersin’de Aile danışmalığı eğitimi aldı. Çeşitli Dershane ve kolejlerde görev yaptı.2015 Yılından beri Özel Nevşehir Final Temel Lisesi’nde Rehber ve Felsefe Grubu öğretmeni olarak görev yapmakta.

HARUN ULUKUŞ

FİZİK

1958 Yılında Nevşehir’in Kozluca köyünde doğdu. İlkokulu İbrahimpaşa, Ortaokulu Merkez Ortaokulu’nda Liseyi Nevşehir Lisesinde okudu.1982 yılında Selçuk Yüksek Öğretmen Okulu Fizik-Matematik Bölümünden mezun olarak aynı yıl Adana Karşıyaka Lisesine Fizik öğretmeni olarak atandı. Bir yıl sonra Nevşehir’e atanarak İmam Hatip Lisesi, Öğretmen Lisesi, Anadolu Lisesinde Fizik derslerine girdi.14 yıllık devlet görevi ardından 1997 yılında istifa ederek Kardelen Dershanesinde Fizik öğretmeni olarak çalışmaya başladı.2000 yılında Final Dergisi Dershanesi kurucuları arasında yer alarak 2015 yılına kadar dershaneciliğe devam etti. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde fizik öğretmeni olarak görev yapmakta olup evli ve üç çocuk babasıdır. 

AHMET YANIK

KİMYA

1961 Yılında Kadirli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kadirli’de tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kimya Bölümünü bitirdi. Avanos ve Nevşehir Liselerinde kimya öğretmeni olarak görev yaptı. Burak, Kapadokya, Kardelen ve Final Dergisi Dershanelerinde çalıştı. Evli ve dört çocuk babasıdır. Halen Özel Nevşehir Final Temel Lisesinde kimya öğretmeni olarak görev yapmaktadır.